Nápojová technika & Servis

V nabídce máme vysoce kvalitní zařízení značky SINOP. Velmi oblíbeným strojem je VERMA 4 SD, kterou lze využít pro přípravu sycené nebo nesycené limonády anebo také k podávání chlazeného džusu. Stroje značky HARTEK oplývají vysokou kapacitou a lze je využít i pro akce s velkým počtem lidí. Stroje značky HARTEK jsou repasované a udržované ve velmi dobrém stavu. Zástupcem je ALFA SUPER.

Komplexní Nápojový Servis pro Gastronomická zařízení

Nabízíme úplný servis pro restaurace, bary, hotely, wellness centra, bistra a jiné zařízení. Nabídka zahrnuje poskytnutí zařízení pro stáčení sodovky, limonády, džusu nebo nektaru. Dále veškeré nezbytné příslušenství včetně tlakových láhví (CO2, Biogon, Dusík). Zároveň si můžete vybrat z rozmanitého množství příchutí a typů sirupů či ovocných koncentrátů. U zapůjčených strojů provádíme pravidelnou údržbu. Máme velké množství typů balení kompatibilních s výčepními zařizeními, abychom co nejvíce vyhověli vašim požadavkům (úspora místa, aspeptické plnění a jiné). Pomůžeme Vám vytvořit sestavu pro pitný režim.

 

Zařízení: VERMA 4 SD

Novinka, post-mix Verma SD je určen k výrobě čtyř druhů různých nápojů, stáčení chlazené vody a sodové vody.

Ovládání Vermy SD probíhá skleněným dotykovým panelem s displayem, který dodává přístroji svěží ráz. Použití této moderní technologie dovoluje uživatelům elektronicky nastavovat poměry sirupů, velikosti dávek, sledovat množství vydaných nápojů a nově i vyrábět džusy (míchání sirupů se studenou vodou). Tepelným výměníkem chladu je hliníkový blok, ve kterém je zalit saturátor, nerezový výparník a nápojové vlnovce. Vstupní připojení ve dně zařízení umožňuje přivedení vody, sirupů a CO2 z libovolné strany.

 

Zařízení: ALPHA SUPER

Postmix Německého výrobce HARTEK - v provedení s 5 výdejními ventily je určen k výrobě a stáčení chlazených limonád a sodové vody. Jedná se o linii středně výkonných modelů s objemem výroby pro střední gastronomické provozy, jídelny, menzy a dílny, s klasickou koncepcí mokrého chlazení. Výhodný poměr ceny a výkonu je dobrou investicí pro větší provozy. Jako výměník tepla funguje ledová banka. Ta napomáhá díky zásobě ledu, která se v případě velkého zatížení ztenčuje, dosahovat vyšších výrobních výkonů. Zařízení je osazeno mechanickými směšovacími ventily FLOMATIC. Tento stroj se vyznačuje vysokou kvalitou připravených nápojů a svojí spolehlivostí.

Potravinářské plyny

Potravinářské plyny hrají stěžejní úlohu v čepování piva, vína nebo limonád. Nabízíme láhve k pronájmu. Zároveň zprostředkováváme plnění láhví.

 

38901119 nahled upravena

CO2  (oxid uhličitý potravinářský)
Velikost láhví: 6 kg, 15 kg a 20 kg

info Určeno pro výrobu sodové vody a sycených nealkoholických nápojů, čepování sycených limonád

Dusík

N2 (dusík potravinářský)
Velikost láhví: 20 l/200 bar/3,8 m3

info Dusík je vhodný pro stáčení vína

Biogon

Biogon 20 (80% N2 + 20% CO2)
Velikost láhví: 20 l/200 bar/4,4 m3

info Biogon je vhodný pro stáčení piva

Biogon

Biogon 50 (50% N2 + 50% CO2)
Velikost láhví: 20 l/180 bar/5,7 m3

info Biogon je vhodný pro stáčení piva

Pivní chladiče

Výkonné pivní chladiče značky Lindr a Sinop nabízíme ve variantě s jedním výčepem anebo se dvěma výčepy, včetně veškerého potřebného příslušenství. Chladiče si můžete pronajmout nebo zakoupit.

Richta Martin

 . . . navrhl a stvořil tyto webové stránky